Ethereum Investors Withdraw 659k ETH from Crypto

Ethereum Investors Withdraw 659k ETH from Crypto Exchanges in One Hour

22 stycznia inwestorzy Ethereum wycofali 659 tys. ETH z kryptońskich giełd w ciągu jednej godziny.
Może to być największy odpływ netto Crypto Trader Ethereum z central kryptograficznych w ciągu 24 godzin.
Ethereum odzyskało 1300 dolarów i wygląda na to, że po raz kolejny przerzuci 1350 dolarów na wsparcie.

W ciągu jednej godziny 22. dnia tego miesiąca inwestorzy wycofali 659 000 ETH z kryptońskich giełd. Jest to zgodne z obserwacją poczynioną przez prezesa i założyciela NuggetsNews.com.au, Alexa Saundersa, który również postulował, że odpływ netto z Ethereum może być największy do tej pory w podanym okresie czasu.

Jego dokładną analizę można znaleźć poniżej wraz z wykresem przedstawiającym jednogodzinne wydarzenie.

Największe wycofanie ETH w historii? 659 tys. ETH opuściło giełdę w ciągu jednej godziny wczoraj, ponieważ kupujący dipy wysyłali monety na swój stos i stawkę. Świetne dane jak zawsze

Ethereum Investors Withdraw 659k ETH From Crypto Exchanges in One Hour 11

Ethereum wraca na Terytorium Byków

Jak wspomniał pan Saunders, inwestorzy Ethereum prawdopodobnie przenieśli swoje ETH do portfeli offline, platform DeFi lub stawki ETH 2.0. Przeniesienie do jednej z tych trzech możliwości jest dla Ethereum bycze, ponieważ oznacza to, że inwestorzy ETH są byczy w kwestii długoterminowej przyszłości aktywów cyfrowych. Ponadto, przy mniejszej liczbie Ethereum na giełdach, cena ETH najprawdopodobniej będzie rosnąć wraz z popytem i malejącą podażą.

Jeśli chodzi o cenę, Ethereum jest z powrotem na byczym terytorium po odzyskaniu obszaru cenowego o wartości 1300 USD jako wsparcia. W czasie pisania, Ethereum handluje na 1.328 dolarów i wygląda na to, aby przerzucić poziom oporu 1.350 dolarów na wsparcie, napędzając go do wyższych poziomów z nowym tygodniem.

Jak wcześniej wspomniano, cotygodniowe zamknięcie dziś wieczorem jest krótkoterminową przeszkodą dla Ethereum z powodu osłabienia Bitcoin. Jeśli Król Krypto może utrzymać poziom powyżej $30k – $32k do zamknięcia tygodnia, to zapewni stabilne środowisko potrzebne do rozwoju Ethereum i być może zbliży się do $1,500 lub nawet $2k.

Istnieje szansa, że byczy impet Ethereum zostanie utrzymany co najmniej do 8 lutego, kiedy grupa CME wprowadzi swoje kontrakty terminowe ETH dostosowane do potrzeb inwestorów instytucjonalnych.