dCloud Storage Platform SINOVATE & Blockchain Agencja Marketingowa Bitcoin PR Buzz Ogłoszenie partnerstwa

7 grudnia 2020 r., Turcja – platforma pamięci masowej dCloud SINOVATE i weteran crypto marketingu Bitcoin PR Buzz ogłaszają kluczowe partnerstwo mające na celu podkreślenie rosnącego zapotrzebowania na bardziej opłacalne długoterminowe rozwiązanie dCloud w zakresie danych oraz wzmocnienie znaczenia partnerstwa branżowego dla przyjęcia dCloud na całym świecie.

Co to jest SINOVATE?

SINOVATE (SIN) to open-source’owy, najnowocześniejszy, sterowany przez społeczność użytkowników, cyfrowy system kryptograficzny.

zdecentralizowana platforma przechowywania danych w chmurze. Uznany za „Najbardziej ekscytujący protokół danych“ na HackerNoon Noonies 2020, SINOVATE opracował własną technologię DIN przy pomocy Incorruptible Data Storage (IDS), aby wprowadzić na rynek dCloud rozwiązanie, które nie było wcześniej widziane.

IDS to zdecentralizowany mechanizm sieci prywatnej chmury SINOVATE do wysyłania, przechowywania i weryfikowania zaszyfrowanych plików z danymi. IDS wykorzystuje ‚MINI SIN‘ Infinity Node Layer i architekturę łańcuchów blokowych do przetwarzania i przechowywania danych.

Zdając sobie sprawę z potrzeby ulepszenia istniejących i nieefektywnych modeli przechowywania danych w chmurze, SINOVATE opublikował ich w pełni zaprojektowaną i napisaną strukturę masternode, DIN. Kod DIN został zaprojektowany tak, aby działał w idealnej harmonii z IDS, który potrzebuje węzłów do przechowywania i przesyłania zdecentralizowanych danych. Oznacza to, że węzeł jest w pełni sprawiedliwy ze swoimi nagrodami, co eliminuje możliwość rozpadu łańcucha, jak w przypadku węzłów łańcuchowych Schnorr MuSig zamiast datowanych podpisów BLS.

SINOVATE’s DIN & IDS stanowią nieocenioną podstawę dla niezliczonych innych projektów, na której można zbudować swoje rozwiązanie, oferując tym samym większe bezpieczeństwo niż kiedykolwiek wcześniej. Wysoce bezpieczne zdecentralizowane przechowywanie i przesyłanie danych jest równoznaczne z masowym wykorzystaniem w przypadku każdego uruchomienia wymagającego szybkiego i bezpiecznego przechowywania danych: To jest prawie każda firma w dzisiejszym nowoczesnym świecie.

Nagrody pieniężne SIN zapewniają dwojaką korzyść, polegającą na zachęcaniu użytkowników do utrzymywania węzłów, stymulowaniu zdrowego rozwoju sieci i stabilności. Funkcja Proof of Burn łagodzi skutki dumpingu żetonów i przeciwdziała problemom inflacyjnym obserwowanym w podobnych projektach, a jednocześnie nie ograniczając liczby węzłów w sieci, rozwiązuje wszelkie problemy związane ze skalowalnością.

Bitcoin PR Buzz – uznany przez branżę

Założona w 2012 roku Bitcoin PR Buzz jest wiodącą agencją marketingu kryptograficznego i pionierem masowej adopcji The News Spy, pomagając dać głos niektórym z pierwszych przełomowych projektów w kryptosferze. Firma współpracuje z nowymi, innowacyjnymi projektami, pomagając im wejść na rynek globalny poprzez wykorzystanie swojej silnej, długoterminowej współpracy z głównymi dostawcami mediów blokowych, mainstreamowych i fintech na całym świecie.

We wrześniu 2020 roku Bitcoin PR Buzz pomógł Bridge.Link sprzedać swoje 8 mln USD IEO w ciągu 6 godzin, a w 2017 roku Bitcoin PR Buzz pomógł dostawcy ochrony płatności UTRUST zabezpieczyć cel 21 mln USD Hardcap dla swojego ICO. Inne godne uwagi prace obejmują długoterminową współpracę z blockchain wagi ciężkiej ARK oraz ponad 5-letnie partnerstwo z liderem branży gier online Coingaming.

SINOVATE for Mass Adoption

Bitcoin PR Buzz współpracował z ponad 850 firmami z różnych branż, w tym z blockchainem, handlem elektronicznym, hazardem, handlem, farmaceutyką/medyką i grami – ale to właśnie w swoich długoterminowych partnerstwach branżowych widzi największą wartość dla masowego przyjęcia blockchainu.

Partnerstwo Bitcoin PR Buzz i SINOVATE stworzy platformę do edukacji rynku na temat potencjalnie przełomowej technologii Deterministic Infinity Node (DIN), w jaki sposób może ona całkowicie zrewolucjonizować rynek przechowywania danych i wzmocnić znaczenie partnerstwa branżowego w celu osiągnięcia masowego przyjęcia technologii łańcuchów blokowych.

SINOVATE Deweloperzy łańcuchów blokowych (Blockchain Developers)

Rozwój SINOVATE w branży dCloud w dużej mierze zawdzięcza swoim innowacyjnym twórcom łańcuchów blokowych.

Xuantan Nguyen (Xtdev) i Giacomo Milligan. (Giaki3003/SINTOSHIS)

Xtdev jest wysoce doświadczonym specjalistą w dziedzinie eksploracji dużych ilości danych i danych. Jest także innowatorem Deterministycznych Węzłów Nieskończoności oraz jednym z wiodących programistów i Mistrzów SINOVATORÓW SIN.

Giaki3003 jest drugim wiodącym programistą w zespole SINOVATE i współpracownikiem Mistrza SINOVATORA. Jest również bardzo doświadczonym programistą rdzeni łańcucha blokowego, a także innowatorem nadchodzącego algorytmu PoS4, który ma na celu sprawdzenie poprawności działania i konsensusu hybrydowego.

Razem tworzą niezwykle doświadczony i wysoko wykwalifikowany duet oraz twórcy ewolucji technicznej, jaką jest SINOVATE.

Poszukiwanie naprzód dla SINOVATE

SINOVATE wprowadził na rynek swoje innowacyjne Deterministyczne Węzły Nieskończoności (DIN) 1.0 21 listopada 2020 roku, a już teraz ma imponujący 1450+ węzłów działających idealnie, z oczekiwaniem zwiększenia ich do 5.000+ węzłów do połowy 2021 roku. Oczekuje się, że ten kolejny kamień milowy zbiegnie się w czasie z kolejnym wielkim hard-fork BETELGEUSE, w którym wiele z ekscytujących rozwiązań opartych na IDS (dCloud, poczta blokowa, mobilny komunikator SIN) zostanie uruchomionych w drugim kwartale 2021 roku. Kod DIN prawdopodobnie stanie się punktem odniesienia wśród monet o strukturze masternode jako standard.

Pierwsza iteracja rozwiązań opartych na IDS obejmie potencjalną funkcjonalność „datastore“ do zapisywania plików na łańcuchu blokowym DIN dostarczanym przez protokół bFTP, wysyłanie poczty w sposób anonimowy za pomocą komunikatora SIN Mobile oraz aktualizacje takie jak czwarta generacja Proof-of-Stake (PoS), która pozwoli na dodawanie pasywnych przychodów obok DIN i programu HCO.